صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز:

تغييرات مناسب می تواند پویایی سازمان را بدنبال داشته باشد

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، در آيين معارفه سرپرستان جديد واحدهای اين منطقه، تغييرات مناسب را عاملی بر پويايي و بهره وری سازمان دانست.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدائي، ضمن تاكيد بر وفاق و همدلي كاركنان در امورات سازماني گفت: موفقيت در انجام رسالت سازماني و ارائه خدمات مطلوب ناشي از همفكري و مشاركت تمامي كاركنان بوده و لازم است با  بهره مندي مناسب از توان علمي و بالقوه انساني در جهت تعالي سازمان، گام‌هاي استوار برداريم.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز، سرمايه‌گذاري در بخش نيروي انساني را بسيار مهم و حائز اهميت دانست و افزود: سازمان‌هایی که برای کارکنان خود موقعیت و میدان پیشرفت را فراهم می سازند و نیروی انسانی را به عنوان سرمایه‌های اصلی تلقی می کنند، بدون شک پیروزمندان عرصه رقابت خواهند بود.

خدائي ضمن ابراز خرسندي از عملكرد منطقه 8 و تشكر و قدرداني از زحمات بي شائبه كاركنان، اظهار داشت: اميدوارم با استفاده از تجربيات، نظرات و راهکارهای سازنده نیروهای توانمند منطقه، بتوانيم در ارایه خدمات ارزنده تر به هموطنان پيشگام بوده و به نحو شايسته اي در چرخه اقتصادي سهيم باشيم.

گفتني است، شاپور مستقيمي، شكور كريمي و منصور جعفري، قبلاً در سمت‌هاي رئيس برنامه‌ريزي و روش‌هاي تعميراتي، رئيس هماهنگي ايستگاه‌هاي تقويت فشار گاز، رئيس امور هماهنگي و نظارت بر انتقال گاز اين منطقه مشغول به فعاليت بودند كه اكنون طي احكام جداگانه از سوي مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز به ترتيب بعنوان سرپرست امور هماهنگي و نظارت بر انتقال گاز، سرپرست ايستگاه تقويت فشار گاز تبريز و سرپرست هماهنگي ايستگاه‌هاي تقويت فشار گاز اين منطقه منصوب شدند.

 

 منبع: روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/21 - ١٤:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 511
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: