صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

پیگرانی خط لوله سمیرم -آباده با همکاری منطقه پنج و دو عملیات انتقال گاز

عملیات پیگرانی تمیز کننده خط لوله گاز سمیرم به آباده بدون ایجاد کمترین مشکل در تامین گاز شهروندان و هرگونه توقف اضطراری در فرایند انتقال گاز، با همکاری مناطق عملیاتی پنج و دو انتقال گاز انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد سیفی سرپرست منطقه پنج عملیات انتقال گاز با اعلام این خبر افزود: این پیگرانی به مسافت 99 کیلومتر و با پیگ تمیز کننده در طی زمان 13 ساعت با همت کارکنان معاونت عملیات خطوط لوله صورت گرفته است.

وی افزود: وضعیت جاروبک پس از دریافت ((نسبتاً خوب)) گزارش شده که بیانگر سلامت نسبی خط مذبور است که به دلیل تغذیه پنج شهرستان سردسیر سمیرم ،آباده ، اقلید، صفاشهر و ابرکوه از اهمیت بالایی در زمستان آتی برخوردار است.

 سیفی در ادامه ضمن اشاره به مشکلات پیگرانی این خط لوله، يادآور شد: پیگرانی انجام شده جهت افزایش راندمان خط لوله در فصل زمستان و بررسی آمادگی خط لوله و تجهیزات ارسال و دریافت پیگ برای پیگرانی هوشمند پیش رو انجام پذیرفت.

وی در پایان سخنان خود از کارکنان مرکز بهره برداری آباده و دیسپچینگ منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش برای رفع موانع این عملیات قدردانی کرد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه پنج عملیات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/23 - ١٣:٤٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 338

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: