صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

آغاز چهار عملیات همزمان تعمیرات اساسی در منطقه پنج عملیات انتقال گاز

سرپرست منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران از آغاز چهار عملیات همزمان تعمیرات اساسی در تاسیسات آباده، خنج، فراشبند و خاوران در روزهای ابتدایی سال 1399 با رعایت پروتکل های ویژه بهداشتی خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،پیمان خضرایی، با اعلام این خبر افزود: با توجه به قرار گرفتن کشور در شرایط ویژه بیماری کرونا و از طرفی لزوم تامین انرژی در کشور از طریق انتقال پایدار گاز، کارکنان منطقه با رعایت پروتکل های ویژه بهداشتی اقدام به انجام عملیات تعمیرات اساسی کرده اند.

وی افزود: بهره برداری از 15 تاسیسات منطقه و خطوط استراتژیک انتقال گاز بصورت شبانه روزی به همت کارکنان دلسوز و تلاشگر منطقه جریان داشته و موضوع بیماری کرونا با توجه به دستورالعمل های صادره بهداشتی، خللی در فرایند انتقال پایدار گاز نداشته است.

خضرایی با اشاره به تعمیرات اساسی آغاز شده، تصریح کرد: عملیات تعویض توربین در تاسیسات آباده و تعمیرات اساسی 24 هزار ساعت کمپرسور گاز واحد یک خنج مطابق برنامه از پیش تعیین شده در حال انجام است.

این مقام مسئول در ادامه افزود: در بخش تعمیرات اساسی نیز تعمیرات و تعویض DGS واحد پنجم تاسیسات خاوران 4 در دست اقدام است.

وی ادامه داد: جهت عملیات بازرسی فنی اقلام ثابت نیز تاسیسات فراشبند 10 توسط تعمیرات اساسی آماده سازی شده و مطابق برنامه تحت بازرسی است.

سرپرست منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران در پایان از کارکنان این منطقه به جهت تلاش در انتقال پایدار گاز با توجه به شرایط ویژه بهداشتی کشور، تشکر و تقدیر به عمل آورد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/31 - ١٢:٢١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1790
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: