صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت گاز استان كردستان؛

مهمترين عامل براي پيشرفت سازمان ها، آموزش نيروي انساني است

مدیرعامل شرکت گاز کردستان گفت: جوامع بشري با سرعتي شگفت انگيز در حال توسعه ، تغيير و تحول است و اين تحولات جنبه هاي مختلف زندگي را در بر مي گيرد. پيشرفت علوم و فنون، دانش هاي جديدي را مطرح مي سازد که نيازهاي جديدي را نيز براي انسان‌ها ايجاد مي کند.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، احمد فعله گري مهمترين عامل براي پيشرفت سازمان ها را آموزش نيروي انساني دانست و بيان داشت: بهبود بهره وري نيروي انساني بايد يکي از اهداف مهم هر سازمان و يا نهادي تلقي و براي آن برنامه ريزي دقيق و صحيحي تدارک ديده شود؛ چراکه نقش آموزش نيروي انساني در افزايش کارآيي و اثربخشي در سازمان ها بسيار تاثيرگذار است.

فعله گري آموزش را يکي از ابعاد اساسي توسعه انساني برشمرد و اظهار داشت: سال گذشته 12 هزار و 927 نفر ساعت آموزش براي 129 نفر پرسنل رسمي برگزار شده كه سرانه آموزش 100 ساعت را در بر مي گيرد.

وي با اشاره به برنامه ريزي دقيق براي آموزش كل پرسنل يادآور شد: براي همكاران قرارداد مدت معين، 8 هزار و 97 نفر ساعت براي 52 نفر كلاس هاي آموزشي تشكيل شده كه سرانه آموزش براي اين گروه 155 ساعت است.

مديرعامل شركت گاز استان كردستان آموزش نيروهاي پيمانكاري را اين‌گونه تشريح كرد: براي 892 نفر نيروي پيمانكاري شاغل در شركت گاز استان كردستان، 33 هزار و 895 نفر ساعت با سرانه آموزش 38 برگزار شده است.

فعله گري در سال 1399 جمع كل ساعات آموزشي براي بخش هاي مختلف نيروي انساني را 54 هزار و 889 نفر ساعت عنوان كرد.  

فعله گري در پايان سخنان خود، پرسنل آموزش ديده را زمينه ساز تحول در سازمان ها عنوان كرد و گفت: افراد آموزش ديده مي توانند، نوآوري و خلاقيت بيشتري نسبت به افرادي که آموزش هاي لازم را نديده اند داشته باشند که اين امر باعث مي شود بهره وري به سرعت افزايش يابد و زماني اين آموزش اثربخش خواهد بود که به صورت پيوسته و برنامه ريزي شده باشد تا پاسخگوی اهداف استراتژيك و کلان در سازمان ها شود.

 

منبع: روابط عمومي شركت گاز استان كردستان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/13 - ١١:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 72
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: