صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

در 6 ماهه نخست سال 1400 صورت پذیرفت؛

تحقق 56 درصدی شبکه گذاری گازطبیعی در استان گلستان

در 6 ماهه نخست سال 1400، بیش از 160 کیلومتر شبکه گذاری گاز طبیعی در سطح استان گلستان انجام گرفته که حجم بالایی از شبکه های گازرسانی اجرا شده مربوط به بخش روستایی بوده است .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی طالبی مدیر عامل شرکت گاز استان ضمن بیان مطلب فوق، افزود: در این خصوص 21 کیلومتر آن مربوط به بخش شهری و 139 کیلومتر نیز در بخش روستایی انجام شده است .

وی ادامه داد: با احتساب شبکه اجرا شده این شرکت در 6 ماهه نخست سال جاری، در مجموع میزان شبکه توزیع و تغذیه اجرا شده در سطح گلستان به بیش از 10 هزار کیلومتر رسیده که 6360 کیلومتر آن در روستاها و 3643 کیلومتر آن در نقاط شهری بوده است.

 طالبی با بیان اینکه کل تعهدات سال 1400 شرکت گاز استان در خصوص شبکه اجرا شده 285 کیلومتر هدفگذاری شده است، اظهار داشت: در سال جاری تمام فعالیت های این شرکت حول موضوع رسیدن به اهداف مورد نظر شرکت برنامه ریزی شده است که خوشبختانه با سعی و تلاش جمعی تا پایان شهریور ماه امستال، حدود 56 درصد از تعهدات  مربوط به این بخش محقق  شد.

 مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان در پایان با ابراز رضایت از عملکرد خوب مجموعه کارکنان شرکت و شرکت های پیمانکاری مجری طرح های گازرسانی که این شرکت را در پیشبرد اهداف تعیین شده و پیشرفت پروژه های گازرسانی  یاری می رسانند، تشکر و قدردانی کرد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/21 - ١٣:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 122

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: