صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

با انجام اقدامات نوآورانه؛

عمليات تعميرات اساسي پالايشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبي با موفقيت پايان يافت

عمليات تعميرات اساسي سال جاري در پالايشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبي با انجام اقدامات نوآورانه جهت توليد پايدار و مستمر گاز با موفقيت پايان يافت.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، محمد شفيع مؤذني، مدير پالايشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبي با بیان این مطلب، افزود: تعميرات اساسي پالايشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبي با بهره گيري از روش هاي نوين و تجربيات گذشته، در شرایط سخت كرونايي حاكم بر جامعه و با رعايت كامل پروتكل‌هاي بهداشتي و ايمني با موفقیت به اتمام رسید.

وی ادامه داد: عمليات تعميرات اساسي امسال پالايشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبي همانند سال گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی و برنامه ابلاغی از طرف مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید گاز با اولويت بندي تجهيزات مورد درخواست واحدهاي بازرسي فني، مهندسي، بهره برداري و تعميرات پيشگيرانه با هدف توليد پايدار گاز و برداشت حداكثري از ميدان مشترك گازي پارس جنوبي و اطمينان از تامين گاز در فصول سرد سال با مشاركت تمامي واحدهاي عملياتي و پشتيباني با موفقيت پايان يافت.

مؤذنی افزود: در راستاي اهداف عاليه سازماني شركت ملي گاز ايران و به تبع آن؛ پالايشگاه‌هاي مجتمع گاز پارس جنوبي، توليد گاز پايدار با فرآورش حداکثری و باکیفیت، از اهم ماموریت اجرايي پالايشگاه سوم است.

به گفته وی، ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮر ﺗﺤﻘﻖ اﯾﻦ ﻣﺎﻣﻮرﯾﺖ، اﻗﺪاﻣﺎت ﻓﺮاوان و ﻣﺘﻨﻮﻋﯽ ﺑﺎﯾﺴﺘﯽ اﻧﺠﺎم ﭘﺬﯾﺮد كه ﯾﮑﯽ از ﭘﺮوژهﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ می‌تواند كمك ﺷﺎﯾﺎﻧﯽ ﺑﻪ اﯾﻦ ﻣﺎﻣﻮرﯾﺖ کند، ﺑﻬﺒﻮد ﭘﺮوژه ﺗﻌﻤﯿﺮات اﺳﺎﺳﯽ اﺳﺖ كه اين پالايشگاه هر ساله سعي کرده از روش هاي جديد و به روز شده استفاده کند.

مؤذني پيرامون فعاليت‌هاي انجام شده در بازه تعميرات اساسي سال 1400 خاطر نشان كرد: به طوركلي، فعاليت‌هاي اصلاحي و پيشگيرانه بسيار زيادي در اين پروسه زماني تعميراتي انجام شد.

مدير پالايشگاه سوم مجتمع گاز پارس جنوبي در خاتمه، عنوان داشت: با توجه به سرمایه‌های انسانی جوان، متخصص و متعهدی که در این پالایشگاه وجود دارد، امید است در سال جاري بتوانیم در عرصه تولید گاز، گام های بلند و مؤثرتری برداریم.

 

منبع: روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/18 - ١٢:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 266
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: