صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

اهمیت استقرار سیستم منابع انسانی جامع و یکپارچه در پالایشگاه گاز سرخون و قشم

استقرار سیستم منابع انسانی جامع و یکپارچه نیاز جدی این حوزه در صنعت نفت و گاز کشور است، ضمن آن که نگرش خاص در حوزه منابع انسانی و داشتن تفکر صحیح، از ضرورت‌ها و وظایف مدیران، مسئولین و کارشناسان مجموعه پالایشگاه گاز سرخون و قشم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدحسین نوروزی، مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم با بیان این مطلب، افزود: همان‌طور که می‌دانیم، همواره و در طول سال های متوالی، صنعت نفت و گاز کشور نگاه حرفه ای به حوزه منابع انسانی داشته و این مجموعه می تواند از راه های مختلف و در حوزه‌های مدیریتی و کارکنان، نقش بسزایی داشته باشد.

وی در ادامه، بیان کرد: نیروی انسانی، عامل توسعه و خلق ارزش های سازمان بوده و کارکنان توانمند، بزرگ‌ترین سرمایه صنعت نفت و گاز کشور محسوب می شوند که می بایست مجموعه منابع انسانی با درایت و تدبیر کارشناسان این واحد و برنامه ریزی مدون به هر طریقی در حفظ این نیروها در پالایشگاه گاز سرخون تلاش کنند.

نوروزی اظهار داشت: در مجموعه منابع انسانی با برقراری تعاملات موثر و سازنده درون سازمانی، توانسته‌ایم گام‌های استوار و محکمی برای کارکنان خدوم شرکت پالایش گازسرخون و قشم برداریم و به دنبال آن، برنامه و راهبری متناسب با ماموریت این شرکت و پرسنل بخش های مختلف تدوین کنیم.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم تصریح کرد: مجموعه منابع انسانی باید در راستای ارتقای آگاهی و توانمند سازی نیروی انسانی در بخش های مختلف، آموزش هایی را متناسب با فعالیت آنان در طول سال برنامه ریزی کرده و  وظایف هریک از کارکنان را بصورت جداگانه در مسیر روند پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان تدوین کرده و در اختیار آنان قرار دهد.

نوروزی در پایان، گفت: امروزه در صنعت نفت و گاز کشور، بیش از پیش به مدیران توانمند و باتجربه در حوزه منابع انسانی نیاز است؛ چراکه آنان در کاهش استرس و فشارهای روحی در سازمان بسیار مهم و تاثیرگذار خواهند بود.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/22 - ١٣:٣٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 429
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: