صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

در 6 ماه نخست سال جاری؛

پالایشگاه گاز ایلام بیش از 37 هزار مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق کرد

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از تزریق بیش از 37 هزار مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری در 6 ماهه نخست سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، روح اله نوریان اظهار کرد: نیروگاه پالایشگاه گاز ایلام از ابتدای سال جاری تاکنون با هدف یاری رساندن به تامین برق مورد نیازکشور و در راستای مسئولیت های اجتماعی 37 هزارو 929 مگاوات ساعت برق به شبکه سراسری تزریق کرد.

وی با بیان اینکه با پایان دوره تابستان و پیک بار شبکه تحویل انرژی الکتریکی به شبکه سراسری در چند روز گذشته، این موضوع متوقف شده، خاطرنشان کرد: پالایشگاه گاز ایلام در سال 98 مقدار 27 هزارو 578 مگاوات ساعت و در سال گذشته 22 هزار و 454 مگاوات ساعت به شبکه سراسری تزریق کرده است.

وی با اشاره به اینکه پالایشگاه گاز ایلام به منظور جلوگیری از خاموشی های استان و در راستای مسئولیت های اجتماعی در طول 5 سال گذشته برق به شبکه سراسری تزریق کرده، اظهار داشت: نیروگاه پالایشگاه گاز ایلام بازویی توانا برای کمک به تامین برق شبکه غرب کشور است و در فصل تابستان امسال نیز برای جلوگیری از خاموشی‌ها، به شرکت مدیریت شبکه برق ایران کمک شایانی کرده است.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام بیان کرد: انرژی تحویلی به شبکه برق کشور در 6 ماهه نخست امسال، 69 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/14 - ١٤:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 185

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: