صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئيس بازرسي كل استان بوشهر در ديدار با مديرعامل مجتمع گازپارس جنوبي:

در مسير رشد و شكوفايي توليد كشور، در كنار مديران شايسته و توانمند مجتمع گاز پارس جنوبي هستيم

يكي از رويكردهاي مهم در سازمان بازرسي كل كشور، پياده سازي فرهنگ "حمايت" است و با توجه به نگاه خوب و شايسته مجتمع گاز پارس جنوبي به اين مهم، همكاري خوبي بين كاركنان اين مجموعه بزرگ و سازمان بازرسي وجود دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، اسحاق شهبازی، رئيس بازرسي کل استان بوشهر در دیدار با مديرعامل و مديران ستادي مجتمع گاز پارس جنوبی، ضمن بیان مطلب فوق، گفت: رويكرد ویژه ای که در قوه قضائيه به صورت ويژه دنبال مي شود این است که با كمك سازمان‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي در جهت افزايش توليد و حمايت گام برداريم.

وی در ادامه خاطرنشان كرد: ما بايد فرهنگ شجاعت را در بين مديران براي تصميم گيري در شرايط سخت نهادينه سازيم، ضمن این که خود، همواره جهت رشد و پويايي در كنار مديران هستيم.

شهبازی گفت: براي بهره مندي مناسب و شايسته بايد هر جا كه لازم و ضروري است از  نفرات ارزشمند و توانمند تقدير و تجليل شود تا بهره وري و توليد افزايش يابد.

وی به تامين گاز مورد نياز هموطنان در فصول سرد سال نيز اشاره کرد و عنوان داشت: در شرايط كنوني، تامين گاز در فصل زمستان اولويت كشور است و در اين شرايط جنگ اقتصادي، مجتمع گاز پارس جنوبي بايد با تلاش و همت ستودني برگ زرين ديگري را در كارنامه خود رقم بزند.

شهبازی ادامه داد: شما سربازان خط مقدم جبهه توليد در كشور هستيد و ما زحمات شما عزيزان را ارج مي نهيم و به شما مديران شايسته و جوانان سرشار از توانايي و با استعدادهاي فراوان افتخار مي كنيم؛ سازمان بازرسي كل كشور همواره در كنار شما مديران است.

 در ادامه، هادی هاشم زاده فرهنگ، مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي عنوان داشت: متخصصان و كاركنان جوان مجتمع در شرايط سخت و بخصوص گسترش ويروس منحوس كرونا، با رعايت دقيق مسائل ايمني و بهداشتي در مسير شكوفايي اقتصاد و توليد گاز در كشور گام هاي موثري برداشته و اميدواريم اين مسير با اقدامات نوآورانه ادامه داشته باشد.

مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي با اشاره به روزهاي پاياني فصل عمليات تعميرات اساسي در مجتمع عظيم گازي كشور بیان کرد: عمليات تعميرات اساسي در پالايشگاه هاي مجتمع به روزهاي پاياني و به ايستگاه آخر نزديك شده و خوشبختانه اين مجتمع با تضمين و آمادگي كامل براي توليد گاز مورد نياز هموطنان به استقبال فصول سرد سال خواهد رفت.

فرهنگ در ادامه اين نشست، خاطرنشان كرد: تعامل و همكاري خوب و شايسته بازرسي كل استان بوشهر و بازرسي مستقر در مجتمع گاز پارس جنوبي با مديران مجتمع باعث شده تا مديران اين مجموعه بزرگ با نيرو و توان بالا به مقابله با مشكلات متعدد در حوزه توليد رفته و موانع را در سايه مشورت با اين سازمان عظيم مرتفع  کنند.

 

منبع: روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/14 - ١٤:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 193

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: