صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

پایان موفقیت‌آمیز عملیات تعمیرات اضطراری بر روی خط لوله 10 اینچ شهرضا - دهاقان

با هدف استمرار در انتقال گاز شهرهای دهاقان و شهرضا، عملیات تعمیرات بر روی خط لوله 10 اینچ شهرضا - دهاقان در مدت زمان تعیین شده و با موفقیت به اتمام رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید مصدقی، سرپرست منطقه دو عملیات انتقال گاز با اعلام این خبر، اظهار داشت: این تعمیرات با تلاش کارکنان مرکز بهره‌برداری خطوط لوله اصفهان (کهریزسنگ) و پشتیبانی کامل واحدهای ایمنی، حراست، بازرسی فنی، دیسپچینگ و با رعایت نکات ایمنی و پروتکل های بهداشتی پایان یافت .

وی با اشاره به اینکه تعمیرات خط مذکور نقش مهمی در گازرسانی به شهرک‌های صنعتی و مصرف‌کنندگان گاز شهری دارد، گفت: در این عملیات با انجام برشکاری و جوشکاری دو سر لوله 10 اینچ و با جایگزینی یک قطعه لوله به طول 3 متر، قطعه معیوب حذف شد.

مصدقی ضمن قدردانی از تلاش همه همکاران در به انجام رسیدن به موقع تعمیرات اضطراری بر روی خط 10 اینچ شهرضا - دهاقان، گفت: تلاش همه واحدها در این پروژه شایسته و کم نظیر بود، بطوری که هیچگونه قطعی گاز مصرف کنندگان را به همراه نداشت و نیروهای توانمند این منطقه ثابت کردند که می توان با انسجام و همدلی بر سخت ترین مشکلات فائق آمد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه دو عملیات انتقال گاز

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/24 - ١٣:٠٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 418
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: