صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

سرپرست شرکت گاز استان گلستان عنوان کرد:

سطح آمادگي تأسیسات گازرسانی در استان گلستان در حد قابل قبولی قرار دارد

سرپرست شرکت گاز استان گلستان با حضور در محل ایستگاه تقلیل فشار CGS گاز گرگان ، تاسیسات و تجهیزات موجود در آن را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،در این بازدید که در آستانه فصل سرما و با هدف ارزیابی بهبود عملکرد ایستگاه  مذکور انجام شد،سرپرست شرکت گازاستان گلستان تاسیسات موجود در این ایستگاه را مورد کنترل و ارزیابی قرار داد و ضمن ابراز رضایت، رهنمودهای لازم در خصوص نحوه رسیدگی و نگهداشت آنها  ارائه کرد.

علی طالبی در ادامه با اشاره به اهمیت و ضرورت شناسايي، ريشه يابي و پيشگيري از بروز مشكلات و همچنین آمادگي كامل ايستگاه ها بویژه در ایام سرد سال، گفت: در حال حاضر شرایط برای ورود به فصل سرد سال مهیا بوده و سطح آمادگي تاسيسات در حد قابل قبولی قرار دارند و رفع چالش هاي موجود در كليه فعاليت هاي ايستگاه هاي تقويت فشار گاز به منظور توزیع پايدار و ايمن گاز صورت پذيرفته است.

وی در ادامه  ایستگاه های تقلیل فشار را از مهمترین بخش های  تأسیسات گازرسانی برای استمرار جریان گاز خواند و گفت: ضرورت دارد رؤسای ادارات و کارشناس مرتبط با ایستگاه ها نهایت تلاش خود را در راستای کنترل و نظارت بر عملکرد ایستگاه های تقلیل فشار بکار گیرند و اورهال ایستگاه ها بموقع انجام و براساس چک لیست های مربوطه روند بازدید و کنترل قطعات و اطمینان از صحت عملکرد تأسیسات صورت پذیرد تا ان شاءا... با استمرار جریان گاز و در روند گازرسانی به مردم شریف خللی ایجاد نشود.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/28 - ١٣:٠٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 203