صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مديرعامل شركت گاز استان مركزي:

هدف از پايش دماي ادارات، نهادينه سازي فرهنگ مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي است

جلسه كميته پايش دماي ادارات با حضوراعضاي كميته پايش دماي شركت گاز استان مركزي در سالن كنفرانس شركت با رعايت پروتكل هاي بهداشتي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، محمدرضا سميعي، در جلسه كميته پايش دماي ادارات با اشاره به اهميت پايش و كنترل دماي ادارات در جهت كاهش مصرف و افزايش پايداري جريان گاز در سطح استان، گفت: هدف از اجراي اين طرح، نهادينه سازي فرهنگ مصرف بهينه و ايمن گاز طبيعي در سطح ادارات است.

وي نقش ائمه جماعت ادارات براي تحقق اين پروژه را بسيار مهم برشمرد و اظهار داشت: با استفاده از ظرفيت روحانيون معزز در زمينه آموزش و فرهنگ سازي مي توان گام هاي موثري برداشت.

سميعي با اشاره ثبت آمارهاي واصله در سامانه پايش دماي بسيج شركت ملي گاز و برگزاری سيستمي آن، تاكيد كرد: انتخاب كارشناسان مجرب و تغذيه صحيح و به موقع اطلاعات و آمار ادارات، امري الزامي است.

مديرعامل شركت گاز استان مركزي در پايان، نقش بسيجيان را در اجراي شايسته اين طرح بسيار مهم برشمرد و عنوان كرد: مي توان با هماهنگي پایگاه مقاومت بسیج قائم آل محمد(عج) این شرکت و سازمان بسيج كارمندان استان و استفاده از بسيجيان هر اداره، اين طرح را به بهترين نحو ممكن به اجرا در آورد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گازاستان مرکزی

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/24 - ١٦:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 59