صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

اجرای پروژه کمربند سبز؛ تعهد شرکت پالایش گاز پارسیان در راستای مسئولیت های اجتماعی

پروژه های مسئولیت های اجتماعی بر اساس مفاد نظامنامه ابلاغي وزارت نفت، وقتی در مناطق نفت خیز یا گاز خیز کشور تعریف و تصويب می شود، اجرای آن پروژه را به نهادهای استانی و محلی در حوزه های مختلف واگذار می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علمدار بابایی، سرپرست شرکت پالایش گاز پارسیان در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه کمربند سبز از تعهدات شرکت پالایش گاز پارسیان و وزارت نفت در راستای مسئولیت های اجتماعی در شهرستان مهر که با حضور معاون فرماندار، مدیران شهرستان و اعضای شورای شهر، با بیان این مطلب، اظهار داشت: تصمیم داریم به کمک منطقه و با محوریت فرمانداری، انشاالله پروژه های مناسبی در حوزه های مختلف فرهنگی، زیست محیطی، عمرانی و مسائل آموزشی و بهداشتی تعریف کنیم.

وی ادامه داد: پس از گرفتن مصوبه آنها و تأمین اعتبار و پيگيري اجرای به موقع پروژه ها از نظر کمی و کیفی، باید کاری کنیم تا مجموعه وزارت نفت اهتمام بیشتری در رابطه با تخصيص بودجه ها به شهرستان داشته باشد.

بابایی با بیان این که هزینه ای که به این طرح اختصاص یافته 50 میلیارد ریال می باشد، گفت: ساخت این پروژه که یک کمربند سبز 200 هکتاري است، تحت نظارت شهرداري انجام خواهد شد و شامل دو بخش بیولوژیکی یا کاشت درختان و بخش دیگر، ساخت سازه می باشد که با احداث بخش سازه ای سیلاب ها نیز تا حدود زيادي مهار خواهد شد.

سرپرست شرکت پالایش گاز پارسیان در پایان، تصریح کرد: این رقم از محل تعهدات شرکت پالایش گاز پارسیان در راستای مسئولیت های اجتماعی در شهرستان مهر پرداخت خواهد شد.

 

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز پارسیان

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/21 - ١٢:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 144