صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

مسئولیت اجتماعی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در عرصه درمانی استان هرمزگان

مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم از مشارکت این شرکت در عرصه درمانی استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد حسین نوروزی با اعلام این خبر، اظهار داشت: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی به عنوان یکی از ارزش های سازمانی به مرکز بیماری های خاص ابوریحان بیمارستان شهید محمدی خدمت رسانی صورت پذیرفت.

وی افزود: کارکنان پر تلاش و خدوم سنگر اقتصادی کشور در پالایشگاه گاز سرخون، همواره در مسیر کمک به هموطنان فعال و پیش قدم بوده اند که نمونه آن در کمک های چشمگیر خود به سیل زدگان و... در ادوار گذشته به نمایش گذاشته شده است.

نوروزی با اشاره به اینکه تا کنون این شرکت در جهت مسئولیت های اجتماعی در سطح جامعه و به خصوص روستاهای محروم استان هرمزگان گام های بلندی برداشته، بیان کرد: شرکت پالایش گاز سرخون و قشم همواره در راستای خدمت رسانی به هموطنان عزیز کشور و ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری به نهادهای مختلف مردمی و جامعه پیشرو بوده و در این راه بارها از مدیریت و کارکنان این مجموعه از سوی استاندار و مدیران نهادهای مختلف تقدیر و تشکر به عمل آمده است.

مدیر عامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم در پایان گفت: کارکنان این مجموعه و خانواده های آنان همیشه به صورت خودجوش در کارهای خداپسندانه و خیریه بالاخص از زمان آغاز شیوع ویروس کرونا در جامعه با اهدای بسته های معیشتی در امر امید، همدلی، کمک های مومنانه و... به مردم مشارکت داشته اند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز سرخون و قشم

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/24 - ١٦:١٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 60