صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

معاون مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي:

مجتمع گاز پارس جنوبي پيشتاز در استفاده از قطعات و تجهيزات داخلي

مجتمع عظيم گاز پارس جنوبي در سال هاي اخير توانسته با توجه ويژه به شركت هاي داخلي و پارك هاي علم و فناوري در استفاده از قطعات و تجهيزات داخلي سرآمد و الگو باشد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، حسين شمشيري، معاون مديرعامل مجتمع گاز پارس جنوبي گفت: يكي از محورهاي اصلي و مهم در مجتمع بزرگ گازي كشور توجه ويژه به شركت هاي ساخت قطعات و تجهيزات داخلي بوده که در سال هاي اخير اين مهم شكوفاتر شده است.

شمشيري در ادامه با اشاره به اينكه مجتمع گاز پارس جنوبي سرآمد و الگو در استفاده از قطعات و تجهيزات داخلي است، عنوان کرد: در عمليات تعميرات اساسي مجتمع گاز پارس جنوبي بيش از 80 درصد از قطعات و تجهيزات ساخت داخل مورد استفاده قرار گرفته و اين مهم در آينده فراتر خواهد رفت.

وي ادامه داد: با استفاده از دانش و توان داخلي اكنون در بخش هاي قطعات يدكي دستگاه ها و تجهيزات و كارت هاي الكترونيكي بيشترين استفاده را داشته ايم.

شمشيري در ادامه خاطرنشان كرد: در کشور باید به شرکت های دانش بنیان و رشد علم و فناوری بیشتر بها دهیم و اكنون درب تمام پالايشگاه هاي مجتمع به روي شركت هاي سازنده داخلي و پارك علم و فناوري باز بوده و از دانش و توان اين شركت هاي به خوبي استقبال مي كنيم.

وي گفت: امیدواریم بتوانیم در قالب یک کارگروهی بحث رشد علم و فناوری را در مجتمع گاز پارس جنوبي توسعه بدهیم و در این راستا با تمام تلاش پيش خواهيم رفت.

 

منبع: روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/05 - ١١:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 65
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: